LUMA CONCEPT – Concept store produktów Lifestyle’owych | Biznes4u
952
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-952,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-bridge,woo-variation-swatches-theme-child-bridge,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur-no-cross,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

4biznes

Prowadzisz swój biznes? Chcesz być jeszcze bardziej oryginalny i widoczny?
Sięgnij po naszą wyjątkową ofertę personalizowanego roweru w barwach i grafice twojej marki!

PERSONALIZOWANE ROWERY DLA TWOJEGO BIZNESU

Jaki efekt wow chcesz wywołać na swoich Klientach ?
„Przykuwacz oka”

Interesuje Cię zakup mniej niż 10 personalizowanych rowerów? Jest taka opcja! Możesz wybrać dowolny rower Roetz w jednym z czterech standardowych kolorów z twoim logo lub grafiką na ramie i osłonie na tylne koło.

„Wyzwalacz zachwytu”

Aby wzbudzić maksymalny zachwyt Twoją marką, dodajemy markowe panele i dostosowujemy ramę roweru Roetz do Twoich firmowych kolorów RAL. Jest to możliwe przy zamówieniu co najmniej 10 rowerów.

„Gwiazda rocka”

Chcesz wzbudzić nie tylko zachwyt ale i zazdrość Twoich konkurentów, wykonujemy również felgi w niestandardowym kolorze i znakujemy drewnianą skrzynię na Firmowe drobiazgi.

Rowery z misją

Czy wiesz, że Twój rower może posłużyć za mobilny billboard? To oryginalny i świetny sposób na promocję Twojej marki. To również świetny sposób na nagrodę dla Twoich pracowników i/lub partnerów biznesowych lub jako forma nagrody w Twojej następnej kampanii promocyjnej. Rowery Roetz są świetną alternatywą w mobilności twojej firmy i strategii CSR: bez emisji CO2, bez konieczności tworzenia dodatkowych miejsc parkingowych oraz dla zdrowia Twoich pracowników spalających kalorie zamiast spalin.

Dlaczego brandowy ROETZ?

To przede wszystkim unikalna możliwość brandingu z dobrą historią do opowiedzenia Twoim klientom. To możliwość dostosowania się do tożsamości Twojej marki. Rowery Roetz są ręczne produkowane i mają dość krótkie terminy dostawy. Wybierając rowery Roetz masz wkład w programy CSR i HR Twojej firmy. Nasze podejście recyclingowe jest troską między innymi o naszą planetę. Ponowne użycie materiału jest bardziej ekonomiczne w porównaniu do zakupu rowerów wyłącznie na bazie nowych komponentów.

Skontaktuj się z nami!

Czy pozytywnie zainteresowaliśmy Cię opcją personalizowanych rowerów dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci stworzyć rower, który będzie Twoją najlepszą mobilną wizytówką. Dzięki rowerowi Roetz opowiesz klientom swoją własną historię!