LUMA CONCEPT – Concept store produktów Lifestyle’owych | Dostawa
819
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-819,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-bridge,woo-variation-swatches-theme-child-bridge,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur-no-cross,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Dostawa

Sprawdź formy dostawy Twojego zamówienia!

Zobacz, jak możemy dostarczyć Twoje zamówienie

Pozwól nam dostarczyć Twój produkt wprost pod Twoje drzwi. Wybierając tą opcję dostawy masz 100% pewność, że Twój produkt będzie idealnie przygotowany do użytku (złożony i sprawdzony przez nasz serwis).
Masz do nas po drodze? Odbierz swój produkt osobiście w naszym Showroomie w Katowicach. Wybierając opcję w naszym showroomie masz 100% pewność, że Twój produkt będzie idealnie przygotowany do użytku (złożony i sprawdzony przez nasz serwis).
Wolisz wysyłkę kurierem? Nie ma problemu. Pamiętaj tylko, że wybierając opcję wysyłki kurierem, produkt dostaniesz w oryginalnym opakowaniu i musisz złożyć go samodzielnie.
Zobacz jak to zrobić dla roweru Roetz:
Zobacz jak to zrobić dla rowerku Leg&Go