LUMA CONCEPT – Concept store produktów Lifestyle’owych | Opowieść Leg&Go
2204
page-template-default,page,page-id-2204,page-child,parent-pageid-1055,woocommerce-no-js,woo-variation-swatches,woo-variation-swatches-theme-bridge,woo-variation-swatches-theme-child-bridge,woo-variation-swatches-style-rounded,woo-variation-swatches-attribute-behavior-blur-no-cross,woo-variation-swatches-tooltip-enabled,woo-variation-swatches-stylesheet-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

HISTORIA LEG&GO

Wynalazca rowerków Leg&Go – Egons jest wizjonerem, który widzi świat pełen możliwości i nie potrafi siedzieć bezczynnie. Jego 30 letnie doświadczenie w inżynierii mechanicznej oraz miłość do wnuków skłoniły go do stworzenia specjalnej ramy rowerowej a finalnie do powstania wyjątkowego rowerka dziecięcego Leg&Go. Gdy Egons patrzył jak bawią się jego wnuki, uświadomił sobie jak wiele można poprawić w obecnie dostępnych rowerkach dziecięcych. Każda część rowerka jest starannie zaprojektowana i wykonana z dbałością o najmniejszy detal.

 

Proces produkcyjny sprawia, że większość elementów wykonywana jest ręcznie. Egons jest laureatem wielu prestiżowce nagród, między innymi Eurobike Winner Award 2015 w kategorii rowerów miejskich i ISPO Munich Brandnew Finalist 2016/2017 za najlepszy start-up w branży sportowej.

Rowerki Leg&Go

Aż 8 różnych rowerów w 1 konstrukcji dla Twojego dziecka

Rower Leg&Go jest wykonany z wysokiej jakości drewna. Jest bardzo elastyczny i rośnie wraz z Twoim dzieckiem od 6 miesiąca życia do 6 lat. Łatwo regulowana rama i siedzisko zapewniają, że rower zawsze będzie odpowiedni dla Twojego malucha.

 

Dzięki szybkim i łatwym modyfikacjom, zmień go z Balance Bike na Bike Pedal, Rocking Elephant lub nawet Bike Polar. Naucz swoje dziecko chodzić, balansować i pedałować z Leg&Go aż na 8 różnych sposobów! Odkryj 8 ekscytujących możliwości jakie może dać jeden rower!

8in1_green
Rowerki Leg Go dla dzieci
Rowerki Leg Go dla dzieci
Rowerki Leg Go dla dzieci
Rowerki Leg Go dla dzieci

Dlaczego Leg&Go?

BALANS

Dobry balans jest bardzo ważny dla dla skoordynowanych ruchów i właściwej postawy. Leg&Go jest idealnym towarzyszem do nauki tych umiejętności w zabawny i bezpieczny sposób.

 

Dołączając pedały do roweru balance bike, nauka pedałowania będzie bardzo szybka i łatwa, ponieważ Twoje dziecko nauczyło się już balansować na rowerze, wystarczy odruch pedałowania. Pamiętaj, przygotuj swój aparat fotograficzny na tą cenną chwilę!

DREWNO

Rowery Leg&Go wykonane są z bałtyckiej sklejki brzozowej. W przeciwieństwie do konwencjonalnej sklejki w jej rdzeniu nie ma pustych przestrzeni a jej wewnętrzne warstwy są grube i solidne, co czyni ją niezwykle trwałą.

 

Ta specjalna sklejka sprawia, że ​​rower jest nie tylko wytrzymały, ale także przyjazny dla środowiska, ponieważ drewno jest odnawialnym surowcem naturalnym.

 

Inną godną uwagi cechą drewna jest jego zdolność do częściowego pochłaniania uderzenia w przypadku upadku, znacznie zmniejszając stopień potencjalnego urazu.

DŁUGOTRWAŁOŚĆ

Ze względu na możliwość konfiguracji, rower Leg&Go nie tylko pozwala rodzicom zaoszczędzić na zakupie od 2 do 3 różnych rowerów ale również chroni nasze środowisko minimalizując nadkonsumpcję.

 

Leg&Go będzie wiernym towarzyszem przez wiele lat co zostało udowodnione w jeździe testowej dookoła świata, w której rower pokonał 40 075 km w ciągu 312 dni. Dla potrzeb tego eksperymentu stworzono specjalną maszynę imitującą wyboiste drogi i „kierowcę” ważącego 30 kg.